O nás

Akciová společnost vznikla v roce 1998. Byla založena lidmi, kteří do té doby působili ve své době v největší developerské společnosti IPB Real nebo se podíleli na jejích projektech.

Společnost zrealizovala do dnešní doby více než desítku developerských, výhradně rezidenčních, projektů. Společnost se zaměřuje na rezidenční trh v Praze.

Na každý projekt je vytvořen tým odborníků, v němž nesmí chybět stavební inženýr, architekt, projektanti, ekonom ani právník. Tým je vždy sestaven z kmenových zaměstnanců i zástupců partnerských subjektů. Mezi partnerské subjekty lze zařadit projekční a architektonické kanceláře Atelier A4, CUBESPACE nebo OBA2, advokátní kanceláře JUDr. Červenková a HKDW Legal.

Společnost dlouhodobě spolupracuje s partnery, kteří našim klientům dokážou poradit s výběrem vybavení nového bytu – klientům jsou připraveny k tomuto účelu zařízené vzorkovny podlah a dveří (LUKOR), obkladů, dlažeb a zařizovacích předmětů (ProCeram).

Svým klientům jsme k dispozici od počátku spolupráce, snažíme se vyhovět jejich přání a nabízíme osobní konzultace při výběru konkrétního bytu, úpravy jeho dispozic, volby materiálů či vybavení. Náš klient je naším partnerem.