U gymplu

Zpět na projekty

Počet bytových jednotek:
80
Web projektu:
www.ugymplu.cz
Status:
Prodáno
 

Projekt „U Gymplu“ se nachází v klidné reziden?ní lokalitě na rozmezí Střížkova a Proseka, což představuje na jedné straně urbanisticky rozvolněná zástavba řadových domů obklopená zelení, na druhé straně pak navazující infrastruktura a občanská vybavenost, to vše v docházkové vzdálenosti stanice metra.

Samotná stavba sousedí s gymnáziem, veřejným parkem a bytovými objekty, čímž po urbanistické stránce logicky doplňuje stávající zástavbu. Projekt je tvořen čtyřmi objekty, které díky společné podzemní části tvoří jeden celek. V přízemích objektů se předpokládají komerční prostory, které by měly budoucím uživatelům nabídnout doplňující služby lokálního charakteru (např. fitness, kosmetický salon, kavárna, …).

V přilehlém okolí jsou rezidentům k dispozici jak supermarkety (Billa, Penny, Kaufland), tak i specializované prodejny (např. K+B expert, OBI, DM drogerie) a taktéž komerční (kadeřnictví, lékárna, restaurace, …atd) a veřejné služby (mateřská a základní škola, poliklinika). Současně lze ve volném čase využívat nabídky sportovních zařízení (bowling centrum, tenisové a multifunkční hřištš, bobová dráha, krytý bazén,..atd) nebo zvolit procházky v přilehlých parcích či přírodní památce Prosecké skály

 
 

Zpět na projekty